Wierzymy w technologię

ROZWIJAMY - INWESTUJEMY

Ciągle inwestujemy w rozwój naszej technologii i maszyn. Stawiamy na najlepszych dostawców dlatego wszystkie maszyny do obróbki płyt zakupiliśmy w firmie FELDER. Nowoczesny park maszynowy daje ALSANIT wysoką sprawność działania i pozwala na sprostanie najwyższym wymaganiom.

Obecnie posiadamy:
- trzy centra obróbcze do płyt HPL i LPW,
- dwie automatyczne piły panelowe oraz piła pionowa,
- żuraw do bezkolizyjnego załadunku, rozłądunku płyt z palet,
- dwie automatyczne okleiniarki prostoliniowe,
- dwie tokarki oraz frezarkę CNC do produkcji okuć metalowych.

Wsystkie posiadane przez nas maszyny cechują się :

- dużą powierzchnią roboczą,
- obróbką w osiach x,y,z,
- dokładnością do 0,01 mm.

Poprzez nowoczesny park maszynowy jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość realizowanych produktów. Dążymy do tego, aby produkty ALSANIT jak najlepiej odpowiadały na zapotrzebowania rynku oraz wymagania finalnych użytkowników.

OPTYMALIZUJEMY PROCESY

To co nas wyróżnia to krótkie terminy realizacji zleceń. Uzyskaliśmy je poprzez monitorowanie wykonywanych czynności i eliminację niepotrzebnych działań. Tam gdzie to tylko możliwe procesy wykonywane ręcznie były zastępowane automatyczną pracą maszyn.

Dodatkowo jako jedna z niewielu firm z branży posiadamy rozbudowany magazyn zasobów takich jak: płyty HPL, płyty LPW czy profile aluminiowe. Dzięki temu, że zawsze posiadamy niezbędne zasoby możemy zrealizować zamówienie w takim terminie, aby idealnie dopasować się do harmonogramu realizacji inwestycji działając w systemie JUST IN TIME.

Ważne jest również nasze zaangażowanie i fachowość, które cenią Architekci czy Inwestorzy szukający partnera do realizacji indywidualnych rozwiązań.

PRZYSZŁOŚĆ JEST TERAZ

W XXI wieku nie wystarczy mieć nowoczesne maszyny i pracowników z doświadczeniem, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną kluczowe jest ich wzajemne powiązanie i współpraca. Unikalną cechą ALSANIT jest stosowanie rozwiązań sieciocentrycznych. Oznacza to, że raz przetworzona informacja jest wykorzystywana na wielu innych stanowiskach dzięki czemu oszczędzamy czas i unikamy błędów.

Wszystkie posiadane przez nas maszyny i stanowiska wpięte są w komputerowy system obiegu informacji którego rdzeniem jest program do tworzenia dokumentacji produkcyjnej.

Pracujemy również nad wpięciem naszych Klientów w ten system aby czas obsługi i zadowolenie ze współpracy osiągnęły jeszcze wyższy poziom.