O Alsanit

ALSANIT, tworzymy przestrzeń

Zajmujemy się produkcją i realizacją wyposażenia obiektów. Specjalizujemy się w przestrzeniach sanitarnych. W naszą strategię działania mamy wpisany ciągły rozwój a jego kierunek wyznaczają wymagania Klientów. Dostosowujemy opracowywane systemy do potrzeb użytkowników. Badamy, testujemy, sprawdzamy. Nasza firma to zespół pomysłowych i otwartych ludzi, dla których praca to hobby. Tworzymy przestrzeń do efektywnej współpracy z Klientami.

Nasze wartości:

• kompetencje – służymy Państwu posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym w trakcie realizacji rozmaitych zleceń, wiemy jak pomóc naszym Klientom.

• twórcze myślenie – przejawia się przede wszystkim w indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Naszym celem jest jak najlepsza odpowiedź na każde zapytanie. Twórcze myślenie jest także podstawą tworzenia nowych serii produktów i akcesoriów.

• porządek – wysokie standardy obsługi, a także perfekcyjna organizacja procesu produkcji w ALSANIT to norma niezbędna do utrzymania się na rynku który wymaga terminowości i sprawności realizacji zleceń.

• współpraca – stawiamy na współpracę, tak wewnętrzną, między pracownikami, jak i zewnętrzną, z Dostawcami i Klientami. Dbamy aby Klienci otrzymywali wsparcie już od pierwszego kontaktu, aż po montaż finalnego produktu. Doceniamy stałych Klientów proponując im udział w programach partnerskich.

• niezawodność – rozumiana jako terminowość, wysoka jakość dostarczanych produktów oraz bardzo dobre relacje z Klientami to dla nas szczególnie istotna wartość, którą udaje nam się osiągnąć dzięki porządkowi i współpracy. Niezawodność gwarantuje satysfakcję Klientów tak z produktów jak i świadczonych usług.

Polecają nas

GREEN CORNER SKANSKA

"Decyzję o wyborze zleceniobiorcy podjęliśmy na podstawie korzystnej oferty. Wyroby zostały wykonane i zamontowane terminowo i należycie."

Wojciech Sokalski
Kierownik Robót SKANSKA

Centrum Handlowe ALEJA Bielany

"Na podstawie zebranych doświadczeń ze współpracy możemy polecić firmę innym wykonawcom i inwestorom realizującym podobne projekty"

Artur Szarwiło
Dyrektor Techniczny oddział Południowey STRABAG

AQUAZDRÓJ WAŁBRZYCH

"Rekomenduję firmę ALSANIT, jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do wykonywania zleconych robót."

Bogdan Stanek
Prezes Zarządu AQUAZDRÓJ

FABRYKA VOLKSWAGEN

"Powierzone prace pomimo dużej presji czasowej zostały wykonane terminowo i w sposób należyty. Firma ALSANIT jest godnym polecenia partnerem do współpracy."

Bogusław Rudziński
Prezes Zarządu BPBP

FALCON ARENA

"Firma ALSANIT to wiarygodny, dyspozycyjny partner z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiada wykwalifikowaną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki do realizacji powierzonych zadań. Wszystkie roboty przebiegały sprawnie i z dużą starannością."

Lukas Radivilavicus
CEO nSOFT

CENTRUM OBSŁUGI KANCELARII PREZYDENTA RP

"Usługa sprzedaży i dostawy szafek została wykonana w sposób solidny, terminowy z należytą starannością i zaangażowaniem."

Krzysztof Wojdak
Dyrektor Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP

POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA

"W naszej opinii firma ALSANIT prezentując profesjonalizm w działaniu jest wiarygodnym i godnym polecenia partnerem oferującym wysoki poziom produktów i usług"

Mariusz Szymański
Koordynator projektów W.AWRUK

Badania i rozwój

ROZWIJAMY SIĘ Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH

Od ponad dekady działamy w branży zabudowy powierzchni sanitarnych. Realizując różnorodne zamówienia dla naszych Klientów przekonaliśmy się jak ważny jest ciągły rozwój technologii. W trosce o najwyższą jakość realizowanych systemów stawiamy na własne rozwiązania:

- produkujemy rozbudowaną linię okuć do kabin,
- zaprojektowane przez nas profile aluminiowe są tłoczone z matryc których jesteśmy właścicielem.

Jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy produkcję kabin z laminowanych płyt o grubości 18 mm, Zastosowanie innowacyjnego podejścia i oprawianie każdej krawędzi w specjalny profil pozwoliło na stworzenie produktu, który jest niewiarygodnie trwały, a do tego w bardzo korzystnej cenie.

Dzięki własnemu magazynowi posiadamy najbogatszą ofertę materiałową i wykończeniową na rynku. Rozwijamy i udoskonalamy produkty. Śledząc najnowsze trendy poprawiamy wygląd detali tak, aby wyroby stanowiły estetyczny dodatek, pozwalający na idealne wykończenie każdego wnętrza.

 

BADANIA TO PODSTAWA INNOWACJI

Mając na uwadze design nie zapominamy o zapewnieniu odpowiedniej trwałości.

Na bieżąco wykonujemy własne badania jakościowe i wytrzymałościowe takich elementów jak: zawiasy, zamki czy wsporniki. Przed dopusczeniem zawiasów do użytku muszą one przejść test 200 000 cykli otwarte/zamknięte. Taka ilość zamknięć odpowiada conajmniej 5 letniemu okresowi bezproblemowego użytkowania.

Dzięki takiemu podejściu gwarancja na nasze wyroby jest realną deklaracją. Wewnętrzne badania i kontrola jakości jest i zawsze będzie standardem w naszej firmie.

PATENTY I CERTYFIKATY

Na nasze wyroby posiadamy Europejską Ocenę Techniczną oraz certyfikat CE wydane przez Instytutu Techniki Budowlanej i niezbędne atesty.

Wiele rozwiązań w tym system BEZPIECZNYCH PALCÓW, zestaw profili do produkcji szaf oraz okuć posiadamy patenty lub wzory użytkowe.

Film o nas

OBEJRZYJ FILM I POZNAJ WSZYSTKIE NASZE PRZEWAGI