Twórzmy przestrzeń razem

Zobowiązanie ALSANIT

Traktujemy, że naszym obowiązkiem jest dostarczać najlepsze rozwiązania dla wyposażenia szatni i łazienek. Nasze produkty spełniają najwyższe parametry funkcjonalne, wytrzymałościowe i estetyczne.

Współpracując z nami macie Państwo do wyboru bogatą paletę rozwiązań oraz pewność co do jakości ich wykonania. Dzielimy się wiedzą oraz wsparciem technicznym i dążymy do tego aby relizowane projekty budziły uznanie klientów. Z chęcią porozmawiamy o naszej technologii i o tym co możemy wspólnie zrealizować.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami na region, którzy zajmują się również obsługą Architektów.

Biblioteki CAD

Chcemy zagwarantować Państwu dostęp do jak najlepszych narzędzi. Dlatego opracowaliśmy i udostępniamy ponizej biblioteki naszych wyrobów. Umożliwiają one tworzenie tak projektów płaskich jak i przestrzennych wizualizacji.

Dążymy do tego, aby nasze działania były maksymalnie użyteczne. Dlatego prosimy o zgłaszanie każdej zauważonej niedogodności w posługiwaniu się biblioteką naszych wyrobów na adres ALSANIT@ALSANIT.PL a postaramy się niezwłocznie ją wyeliminować.

 

PERSEI

Elegancja, prestiż, precyzja to kluczowe cechy systemu PERSEI. Osiągnęliśmy je dzieki zaprojektowanym i produkowanym przez ALSANIT okucium w wykończeniu nierdzewnej stali szczotkowanej. System dostepny dla płyt HPL, LPW oraz SANDWICH.

PERSEI
kabiny-toaletowe
kabiny-higienicznosanitarne
kabiny-WC
cianki-HPL

AQUARI

Połączenie innowacyjnego systemu BEZPIECZNYCH PALCÓW z klasyczną elegancją. Okucia w wykończeniu anodowanego aluminium. System dostepny dla płyt HPL i LPW.

AQUARI
kabiny AQUARI
kabiny-WC
kabiny sanitarne
aquari-lpw

LIFT

Efekt wiszących kabin sprawia, że pomieszczenia mają niepowtarzalny styl.Okucia w wykończeniu stali szczotkowanej lub aluminium. System dostepny dla płyt HPL, LPW oraz SANDWICH.

LIFT
lift-dublin-airport
kabiny-lift
kabiny-systemowe-lift
kabiny sanitarne lift

ALTUS

Kabiny są zabudowane od podłogi do sufitu. Poprawiają komfort uzytkownika oraz wpływaja na estetykę pomieszczenia. System dostepny dla płyt HPL, LPW i SANDWICH.

ALTUS
kabiny na pelna wysokosc
kabiny altus
kabiny bez przeswitu
kabiny wc na cala wysokosc

PRZEDSZKOLNE

Kabiny AQUARI dla najmłodszych uzytkowników posiadają opatentowany system BEZPIECZNYCH PALCÓW chroniący przed skaleczeniem dłoni. System dostepny dla płyt HPL i LPW.

PRZEDSZKOLNE
kabiny-przedszkolne
kabiny-WC-do-przedszkola
przedszkolne wysokie slupki
wysokie slupki

TAURUS SZAFKI Z HPL

Szafy wykonane w całości z HPL są najbardziej odporne na zniszczenia, łatwe do utrzymania i higieniczne. Początkowo projektowane z myślą o basenach dzięki swojej niezawodności zdobyły uznanie w szkołach, zakładach pracy czy obiektach sportowych. Szafki z HPL to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązania z najwyższej półki.

TAURUS SZAFKI Z HPL
szafki HPL
szafy TAURUS z HPL
szafy basenowe z HPL
szafki ubraniowe z HPL

CANIS SZAFKI METAL + HPL

Szafki CANIS, których ocynkowane metalowe korpusy posiadaja drzwi z HPL to najlepsze rozwiązanie na rynku. Szafki sa niezwykle trwałe, do tego lekkie i w korzystnej cenie.

CANIS SZAFKI METAL + HPL
szafki do szatni metal i hpl
szafki ubraniowe metal i hpl
szafki metalowe z drzwiami z hpl
szafki canis

MUSCA SZAFKI METAL + LPW

W szafkach MUSCA do ocynkowanych metalowych korpusów montujemy drzwi z LPW. Takie rozwiązanie pozwala na idealną kombinację jakość/design/cena.

MUSCA SZAFKI METAL + LPW
MUSCA metalowe korpusy drzwi z LPW
szafki do szatni z drzwiami z płyty
szafki metal + LPW
szafki-depozytowe

URSA SZAFKI Z LPW

Linia szafek URSA to ukłon w stronę skandynawskiego stylu. Szafki wykonane w całości z płyty wiórowej sprawdzą się doskonale w biurach jak i fitness klubach.

URSA SZAFKI Z LPW
szafki-biurowe
szafki-z-plyty
szafki-do-szatni-szkolnej
szafy-biurowe

BUDŻETOWE SZAFKI METALOWE

Seria COMMERCE to powszechnie znane szafki metalowe, jak zwykle w wykonaniu ALSANIT z rozwiązaniami o krok przed konkurencją.

BUDŻETOWE SZAFKI METALOWE
szafki metalowe
szafki BHP metalowe
metalowe szafki ubraniowe
metalowe szafki szkolne

Film instruktażowy - edycja BIM

Przydatne informacje w jednym miejscu

 

Kluczowe Realizacje

CH Aleja Bielany

Nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe, w którym znajkduje się blisko 200 sklepów kino oraz siłownia i wiele innych atrakcji. Kabiny...

Zobacz więcej

Falcon Arena

Niezwykle wyjątkowa koncepcja budynku stanowi jedno z najbardziej nowoczesnych miejsc rekreacyjnych w Mińsku. Łączy w sobie kilka...

Zobacz więcej

Fabryka VW

Fabryka samochodów VW CRAFTER we Wrześni to przedsięwzięcie na ogromną skalę. Wykonane kabiny ulokowane są w obiekcie zajmującym 220...

Zobacz więcej

Aqua Zdrój

AQUA Zdrój jest kompleksem basenowym z możliwością aktywnego wypoczynku. Przebieralnie oraz szafki basenowe zostały przystosowane do...

Zobacz więcej