Przybliżamy system SOLARI i odpowiadamy dlaczego jest to najlepiej sprzedający się system KABIN WC w naszej ofercie.
 

Szansa, że spotkaliście się z kabinami WC systemu SOLARI jest tak wysoka, że aż graniczy z pewnością. To najlepiej sprzedający się system kabin WC, poniżej odpowiemy z czego to wynika.

img 1449 0

Minimalistyczny wygląd:

Jako pierwsza firma w Polsce zadbaliśmy aby kabiny WC były nie tylko funkcjonalne, ale też poprostu dobrze wyglądały. Zastosowaliśmy zawias montowany do wąskiej krawędzi płyty a profil usztywniający nie wychodzi przed lico drzwi. Alumioniwy wspornik posiada jeden punkt mocowania dzięki czemu zachował smukłość. Dodatkowo zastosowaliśmy zespolony zamek z uchwytem zamiast stosować je osobno.

Wyjątkowa jakość:

Absolutnie wszystkie okucia systemu SOLARI produkujemy sami. Zawiasy, nogi, zamkopochwyty zostały zaprojektowane i produkowane są przez ALSANIT w naszej fabryce w Polsce. Stosujemy wyłącznie materiały w pełni odporne na korozję i zabrudzenia- dlatego okucia SOLARI wykonane są z aluminium i poliamidu. Przed wdrożeniem zmian skrupulatnie testujemy nasze okucia, dla przykładu zawias musiał przejść próbę 200 000 cykli otwarte zamknięte przed uruchomieniem pełnosklaowej produkcji. Nasze kabiny SOLARI po kilku latach użytkowania wciąż wyglądają jak nowe.

Atrakcyjna cena:

W dobie globalizacji nie jest sztuką produkować, ale sztuką jest zachować konkurencyjne ceny. Ze względu na nowoczesny park maszynowy i wysokowydajne maszyny możemy konkurować cenowo z okuciami produkowanymi na dalekim wschodzie uzyskująć przy tym znacznie wyższą jakość. Dodatkowo ze względu na ilość przetwarzanych przez nas płyt i profili mamy zapewnione najlepsze ceny u producentów tych półproduktów. 

Dzięki odpowiedniej kombinacji powyższych czynników system SOLARI to najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku - nie tylko w Polsce.

Poznaj szczegóły!

 

_7509455_0
_dsc0105_0
_dsc0249_1
img_1307_0
img_1473_0
img_3770_0
img_5389_kopiuj
 
 
 
 

Może Cię zainsteresuje