Szafki przedszkolne

Szafki przedszkolne - proste w obsłudze i estetyczne meble

Szafki przedszkolne od ALSANIT służą najmłodszym użytkownikom, dlatego muszą być do nich w pełni dostosowane. Warunek ten spełniają:

  • odpowiednie zabezpieczenia - np. przed przytrzaśnięciem palca,
  • prosta obsługa - szafki są niskie, nie mają drzwiczek lub są zamykane na łatwo otwierany zamek,
  • walory wizualne - szafki przedszkolne są ozdobą tego miejsca, mogą być wykonane w dowolnym kolorze, a także ozdobione grafiką czy dekorem.

Do budowy szafek przedszkolnych standardowo wykorzystujemy wysokiej jakości płytę wiórową LPW, która jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć. Na życzenie Klienta możemy jednak wykonać projekt szafek z najtrwalszego tworzywa, jakie znajduje się w naszej ofercie, czyli płyty LPW. To właśnie od materiału, a także od wyposażenia i wymiarów zależy ostateczna cena szaf szkolnych i przedszkolnych.

Musca

Szafki MUSCA to propozycja dla klientów, którzy szukają estetycznych i niedrogich rozwiązań. Modułowa budowa pozwala na modyfikację szaf nawet po dostawie znacznie zwiększając ich cykl życia.

System dostępny dla płyt

  PLECY KORPUS DRZWI
LPW    -    - 18mm
STAL 0,7mm 0,7mm     -

URSA

Szafki URSA to elegancja w prostym wydaniu i ukłon w kierunku stylu skandynawskiego. Te niezwykle popularne szafki z płyt wiórowych sprawdzą się od biur po obiekty sportowe.

System dostępny dla płyt

  PLECY KORPUS DRZWI
LPW 18mm 18mm 18mm
       

Junior

Projektowane od podstaw z myślą o najmłodszych użytkownikach, dostępne w wersji z drzwiami lub bez. Ergonomiczne i bezpieczne rozwiązania w wesołych aranżacjach.

System dostępny dla płyt

  PLECY KORPUS DRZWI
LPW 18mm 18mm 18mm
HPL 4mm 10mm 10/12mm
Używamy cookies by optymilozwać Twoje doświadzenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą polityką prywatności.