Szafki przedszkolne

Szafki przedszkolne - proste w obsłudze i estetyczne meble

Szafki przedszkolne od ALSANIT służą najmłodszym użytkownikom, dlatego muszą być do nich w pełni dostosowane. Warunek ten spełniają:

  • odpowiednie zabezpieczenia - np. przed przytrzaśnięciem palca,
  • prosta obsługa - szafki są niskie, nie mają drzwiczek lub są zamykane na łatwo otwierany zamek,
  • walory wizualne - szafki przedszkolne są ozdobą tego miejsca, mogą być wykonane w dowolnym kolorze, a także ozdobione grafiką czy dekorem.

Do budowy szafek przedszkolnych standardowo wykorzystujemy wysokiej jakości płytę wiórową LPW, która jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć. Na życzenie Klienta możemy jednak wykonać projekt szafek z najtrwalszego tworzywa, jakie znajduje się w naszej ofercie, czyli płyty LPW. To właśnie od materiału, a także od wyposażenia i wymiarów zależy ostateczna cena szaf szkolnych i przedszkolnych.

Musca

Szafki MUSCA to propozycja dla klientów, którzy szukają estetycznych i niedrogich rozwiązań. Modułowa budowa pozwala na modyfikację szaf nawet po dostawie znacznie zwiększając ich cykl życia.

System dostępny dla płyt

  PLECY KORPUS DRZWI
LPW    -    - 18mm
STAL OCYNK 0,65mm 0,65mm     -

URSA

Szafki URSA to elegancja w prostym wydaniu i ukłon w kierunku stylu skandynawskiego. Te niezwykle popularne szafki z płyt wiórowych sprawdzą się od biur po obiekty sportowe.

System dostępny dla płyt

  PLECY KORPUS DRZWI
LPW 18mm 18mm 18mm
       
Używamy cookies by optymilozwać Twoje doświadzenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą polityką prywatności.