Szafki ubraniowe i kabiny WC - Bydgoszcz

Wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w Grodzie nad Brdą

Wytrzymałe, estetyczne i higieniczne płyty HPL oraz LPW mają wiele praktycznych zastosowań, a my wykorzystujemy ich potencjał. Firma ALSANIT proponujemy wysokiej jakości kabiny prysznicowe i WC, a także meble dla szkół, biur, obiektów sportowych oraz szafki pracownicze. Bydgoszcz to miasto, w którym mieliśmy wielokrotnie okazję instalować nasze stworzone na wymiar konstrukcje, jednak nadal czujemy niedosyt - zapraszamy więc do kontaktu.

Lżejszy plecak i czystsze korytarze - szafki szkolne Bydgoszcz

Szafki ubraniowe dla placówek edukacyjnych to jedna z naszych kategorii mebli, które cieszą się największą popularnością. Powodem tego sukcesu jest nie tylko ich funkcjonalność i korzyści, które przynoszą uczniom i nauczycielom, ale także nowoczesny i elegancki wygląd. Szafki ubraniowe dla szkół możemy wykonać w całości z metalu, płyty HPL lub LPW albo połączyć stalowy korpus z drzwiami z laminatu, co jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki zamontowaniu w szkole naszych konstrukcji uczniowie mogą przechowywać w nich obuwie zmiennie oraz książki i inne niezbędne rzeczy.

Oferta dla zakładów pracy - meble BHP i szafki biurowe - Bydgoszcz

Szafki BHP są sankcjonowanym prawnie wyposażeniem miejsc pracy, w których przed rozpoczęciem zmiany należy przebrać się w odzież roboczą - fartuch, mundur kombinezon czy inny typ ubrania. Każdemu pracownikowi należy zapewnić więc własną skrytkę, wzbogaconą o przegrodę, półkę, drążek, wieszaki i haczyki.

Mimo że w większości firm nie używa się odzieży roboczej, wiele z zatrudnionych osób z pewnością skorzysta z szafek ubraniowych, żeby zmienić zimowe obuwie czy schować inne prywatne rzeczy. Warto więc zamontować je także w obiektach biurowych.

Kabiny i szafki basenowe - Bydgoszcz - meble odporne na wodę i wilgoć

Baseny, sauny, centra SPA i inne obiekty, w których panuje podwyższony poziom wilgoci, wyposażamy w przystosowane do tych warunków szafki i kabiny sanitarne. Bydgoszcz to także miasto pełne siłowni i klubów fitness, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę mebli z tradycyjnymi zamkami na kłódkę, kluczyk lub szyfr bądź z nowoczesnymi modelami obsługiwanych przez technologię RFID, które można otworzyć dedykowaną kartą, opaską lub innym tokenem.

Używamy cookies by optymilozwać Twoje doświadzenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą polityką prywatności.