Nowoczesne szafki do szatni i kabiny WC - Opole

Projekt i montaż mebli do pomieszczeń sanitarnych

Niezależnie od tego, czy szafki ubraniowe są opcjonalnym, czy obowiązkowym wyposażeniem szatni, tak jak w zakładach produkcyjnych, ALSANIT zawsze stawia na pierwszym miejscu komfort przyszłych użytkowników swoich mebli. Ta sama zasada przyświeca naszym wykonawcom projektującym kabiny sanitarne. Opole to jedna z lokalizacji naszych obecnych i z pewnością wielu przyszłych inwestorów.

Szafki pracownicze - Opole. Meble tworzone według indywidualnych preferencji

Jeśli chodzi o szafki ubraniowe do zakładów, w których zatrudnione osoby zmieniają odzież własną na roboczą, ich konstrukcja i wyposażenie są ściśle określone przepisami BHP. W kwestii pozostałych miejsc pracy inwestor ma jednak większe możliwości wprowadzania własnych pomysłów i modyfikowania rozwiązań, jeśli wybierze np. szafki biurowe. Opole to miasto, w którym możemy wyposażyć każdą firmę w eleganckie i funkcjonalne szafki depozytowe lub ubraniowe o następujących zaletach:

  • dowolny rodzaj zamka,
  • elementy wnętrza - haczyki, drążki, wieszaki,
  • półki i przegrody organizujące przestrzeń w skrytce,
  • system antywłamaniowy,
  • ławki, dzięki którym można wygodnie zmienić obuwie i odzież.

Kabiny i szafki basenowe - Opole - aranżacja szatni na pływalni

Wśród naszych produktów nie brakuje rozwiązań posiadających szczególne właściwości, które wyróżniają je na tle innych modeli. Należą do nich z pewnością kabiny prysznicowe i toaletowe oraz szafki ubraniowe z laminatu kompaktowego HPL. Jako wyposażenie basenów sprawdzają się idealnie, ponieważ są całkowicie odporne na wodę, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto w trakcie ich produkcji używamy technologii Sanitised, która chroni meble basenowe przed mikroorganizmami.

Szafki szkolne - Opole

Szafki ubraniowe, które montujemy w placówkach edukacyjnych, mają niejedno zastosowanie. Przede wszystkim odciążają plecaki i torby uczniów, którzy mogą zostawić część książek i przyborów szkolnych w swojej szafce. Dodatkowo meble mogą służyć jako schowek na obuwie zewnętrzne, jeśli w szkole wprowadzono zasadę jego zmiany. Na pewno wpłynie to na zwiększenie poziomu czystości na korytarzach.

Używamy cookies by optymilozwać Twoje doświadzenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą polityką prywatności.