O firmie

Drukuj

ALSANIT. TWORZYMY PRZESTRZEŃ.

Zajmujemy się produkcją i realizacją wyposażenia obiektów. Specjalizujemy się w przestrzeniach sanitarnych. W naszą strategię działania mamy wpisany ciągły rozwój a jego kierunek wyznaczają wymagania Klientów. Dostosowujemy opracowywane systemy do potrzeb użytkowników. Badamy, testujemy, sprawdzamy. Nasza firma to zespół pomysłowych i otwartych ludzi, dla których praca to hobby. Tworzymy przestrzeń do efektywnej współpracy z Klientami.


NASZE WARTOŚCI:


 kompetencje 
– służymy Państwu posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym w trakcie realizacji rozmaitych zleceń, wiemy jak pomóc naszym Klientom.

 twórcze myślenie – przejawia się przede wszystkim w indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Naszym celem jest jak najlepsza odpowiedź na każde zapytanie. Twórcze myślenie jest także podstawą tworzenia nowych serii produktów i akcesoriów.

 porządek – wysokie standardy obsługi, a także perfekcyjna organizacja procesu produkcji w ALSANIT to norma niezbędna do utrzymania się na rynku który wymaga terminowości i sprawności realizacji zleceń.

 współpraca – stawiamy na współpracę, tak wewnętrzną, między pracownikami, jak i zewnętrzną, z Dostawcami i Klientami. Dbamy aby Klienci otrzymywali wsparcie już od pierwszego kontaktu, aż po montaż finalnego produktu. Doceniamy stałych Klientów proponując im udział w programach partnerskich.

 niezawodność – rozumiana jako terminowość, wysoka jakość dostarczanych produktów oraz bardzo dobre relacje z Klientami to dla nas szczególnie istotna wartość, którą udaje nam się osiągnąć dzięki porządkowi i współpracy. Niezawodność gwarantuje satysfakcję Klientów tak z produktów jak i świadczonych usług.