Badania i rozwój

Drukuj

ROZWIJAMY SIĘ Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH

Od ponad dekady działamy w branży zabudowy powierzchni sanitarnych. Realizując różnorodne zamówienia dla naszych Klientów przekonaliśmy się jak ważny jest ciągły rozwój technologii. W trosce o najwyższą jakość realizowanych systemów stawiamy na własne rozwiązania:

- produkujemy rozbudowaną linię okuć do kabin,
- zaprojektowane przez nas profile aluminiowe są tłoczone z matryc których jesteśmy właścicielem.

Jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy produkcję kabin z laminowanych płyt o grubości 18 mm, Zastosowanie innowacyjnego podejścia i oprawianie każdej krawędzi w specjalny profil pozwoliło na stworzenie produktu, który jest niewiarygodnie trwały, a do tego w bardzo korzystnej cenie.

Dzięki własnemu magazynowi posiadamy najbogatszą ofertę materiałową i wykończeniową na rynku. Rozwijamy i udoskonalamy produkty. Śledząc najnowsze trendy poprawiamy wygląd detali tak, aby wyroby stanowiły estetyczny dodatek, pozwalający na idealne wykończenie każdego wnętrza.

 

BADANIA TO PODSTAWA INNOWACJI

Mając na uwadze design nie zapominamy o zapewnieniu odpowiedniej trwałości. Na nasze wyroby posiadamy aprobatę ITB, Instytutu Techniki Budowlanej i niezbędne atesty. Nie mniej na bieżąco wykonujemy własne badania jakościowe i wytrzymałościowe takich elementów jak: zawiasy, zamki czy wsporniki. Dzięki temu wszystkie produkty ALSANIT posiadają przynajmniej 3 letnią gwarancję, która jest i zawsze będzie standardem w naszej firmie.

 

EKOLOGIA JEST NASZĄ NORMĄ

ALSANIT to firma świadoma ekologicznie. Nie tylko dbamy aby przestrzeń wokół zakładu była "zielona", ale na każdym etapie projektowania i produkcji, stawiamy na materiały przyjazne dla środowiska. Przedsiębiorstwu towarzyszy zasada RECYCLE, REUSE, REDUCE.