• Kabiny WC

  Wybierz jeden z systemów kabin sanitarnych. Opracowane w oparciu o nasze doświadczenie z myślą o różnych inwestycjach.

  Więcej

 • Dla szkół i przedszkoli

  Bezpieczne, wytrzymałe i korzystne cenowo. Sprawdź naszą ofertę zabudowy dla placówek oświaty.

  Więcej

 • Kabiny natryskowe

  Różne warianty wykonania: od lekkich przegród po kabiny z szatnią i drzwiami. Pełne dostosowanie do wymagań inwestycji.

  Więcej

 • Szafki ubraniowe

  Sprawdzone i trwałe systemy szafek ubraniowych i depozytowych. Różnorodne zastosowanie, ta sama wysoka jakość.

  Więcej

 • Przebieralnie

  Poznaj naszą ofertę kompleksowego wyposażania obiektów.

  Więcej

Witamy Państwa na stronie ALSANIT i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Kabiny WC to dział w którym kabiny sanitarne są prezentowane według systemów mających jak najlepiej dopasowywać się do potrzeb Klientów. Znajdziecie Państwo super trwałe kabiny systemowe, sanitarne kabiny toaletowe o najnowszym designie czy ścianki giszetowe do WC w najlepszych cenach. Systemy są skonstruowane tak, że to Klient decyduje czy wykonać kabiny WC z HPL czy laminowanej płyty wiórowej.

Dla szkół i przedszkoli to sekcja pokazująca kabiny ubikacyjne i szafki przeznaczone dla placówek oświatowych gdzie jakość wykonania i trwałość są gwarantem bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników. Oferujemy zarówno przedszkolne kabiny sanitarne z drzwiami wahadłowymi jak i kabiny WC do przedszkoli na wysokich słupkach. Sanitarne kabiny systemowe do toalet szkolnych są opisane również w regularnej ofercie kabin WC.

Zakładka Kabiny natryskowe zawiera informacje dotyczące produktów takich jak: lekkie ścianki systemowe z HPL, kabiny natryskowe z HPL oraz przegrody prysznicowe z HPL.

Szafki ubraniowe to prezentacja bogatej oferty szaf różnego przeznaczenia. Oferujemy szafki basenowe z HPL, w  tym odpowiednio profilowane szafki basenowe L, ale też szafki na basen z drzwiami prostokątnymi. Nasza oferta obejmuje też szafki szatniowe do SPA, szafki przebieralni Fitness oraz szafki depozytowe umieszczone przy recepcji lub do marketów. Zakładom pracy proponujemy szafki pracownicze i szafy BHP.

Ścianki działowe to dział opisujący produkty znajdujące zastosowanie jako: ściany działowe gabinetów fizykoterapii, ścianki do gabinetów zabiegowych,  przegrody zabiegowe, ścianki sanitarne tworzące kabiny zabiegowe, przegrody fizykoterapii, przegrody do gabinetów, boksy zabiegowe.